Slavia – Plincner (1941)
Polední list

Slavia – Plincner (1941)

Polední list, 1941 by Polední list, 1941
Fotbal

Dnes ve čtvrtek finále poháru:

Nádherné úspěchy druhotřídního klubu v letošním poháru. - Vydrží Slavia živelný nápor Plincnera a připojí k titulu mistra ligy i letos titul vítěze poháru?


Hřiště Slavie dějištěm boje.

Největším překvapením letošních zápasů o Středočeský pohár je nesporně sportovní sdružení Plincner. Bylo-li jeho vítězství v Kolíně překvapením, stal se vítězství nad Viktorí Žižkov a zvláště nad Spartou sensací prvního řádu a ůspěchy tyto proti všemu očekávání přivedly klub až samý vrchol této soutěže. Ve finále nastoupí dnes ve čtvrtek na hřišti Slavie mužstvo Plincner proti domácímu teamu, který je pevně odhodlán připojiti k titulu mistra ligy i titul pohárového vítěze.

View the embedded image gallery online at:
https://sportantique.cz/ctvrtek-finale-poharu#sigProId80dba4f627

Ovšem jako dovedl Plincner tyto plány zkřížiti Spartě, dovede to i Slavii, neuvědomí-li si červenobílí dobře nebezpečí, která sice v dosud málo známém, ale nejvýše ctižádostivém mužstvu hrozí. K tomuto finále nastoupí obě mužstva v nejsilnějších sestavách, ovšem Slavia nemá dosud potvrzenou účast Bicana, jehož start po úmrtí v rodině je dosud nejistý. V tom případě by jej asi zastoupil mladší Bradáč.


Slavia: Bokšay (Finek) - Bouška, Černý- Průcha, Nožíř, Hernach-Holmann, Bradáč st., Bican (Bradáč ml.), Kopecký, Jezbera.


Plincner hlásí sestavu: Tišnovský-Ptáčinský, Ševčík-Kramer, Truhlář, Švec-Rektorys, Křišťál, Bára, Březina, Kec.


Zápas řídí pan Kopřiva. Začátek hlavního zápasu v 18.45 hod. Předzápas v 17 hod sehraje v neoficiálním mistrovství I. Třídy populární mužstvo SKEP. Které-jak známo letos se již probojovalo do divise s reservou Slavia.pro blog sport antique sepsalPolední list, III. Vydání, č. 174, 26. Června, 1941

nakoupit na fanzone.cz Vstupenky na FANZONE
(1 Hlasovat)
Přečteno 107 krát
Označeno v :