Zdolá Sparta cyklisty Slavie?

-F- by -F-
Ostatní sporty

K zítřejšímu utkání klubových mužstev na rampě divadla Vlasty Buriana – Poslední závod letošní sezony téměř vyprodán.


F. – Jarní sezona kolečkářů započne co nevidět. V zítřejším posledním závodě na válcích na rampě divadla Vl. Buriana, kde bude v 10 h. zahájen boj 4 mužstev: Sparty, Slavia, Národního SK a Vpředu Praha 11, o prvenství, nastoupí 16 vybraných jezdců ke čtyřem jízdám na 8, 6, 3 a 1 km. Boj bude sveden o každý bod, aby mužstvo dosáhlo prvenství v nesnadném zápolení. Diváci budou svědky neúprosného zápolení jezdců, o nichž je napsáno dost a dost. Předně bude to Komárek a Kříž, dále Kohout, Šícha, Bartůněk, Kádner, Loos, bratří Szekujové, Jung, Veselý, Kavan, Konárek ml, Berka, Drchal a Rybička, kteří se přičiní o napínavý průběh závodů, aby od začátku do konce jízdy se předstihovali v rychlosti, a nakonec i zvítězili.

Velká zájem soustředí na sebe cyklisté Slavie, zda podlehnou Sparťanům, či bude výsledek opačný? Do výsledku však promluví jezdci Národního SK a rovněž ze Vpředu, neboť všichni soupeři jsou si na válcích rovni. Půjde jen o to, který bude míti lepší nástup a rovněž lepší konec boje.

Podnik, pořádaný pod záštitou rakovnické továrny S t a d i o n, bude míti jistě dokonalý úspěch u diváků.pro blog sport antique sepsalPolední list, III. vydání, č. 72, 14. Března, 1942. -F-

nakoupit na fanzone.cz Sběratelské kartičky naleznete na FANZONE
(3 - počet hlasů)
Přečteno 44 krát
Označeno v :